Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повідомлення Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації

Код оператора мобільного зв'язку Lifecell – 073


На порталі МФО України com.ua ми розкриваємо завісу і розповідаємо вам, який з українських операторів мобільного зв'язку приховується під номером 073. Так що, якщо ваш телефон сповістив вас про дзвінок від невідомого номера, і ви цікавитесь, хто саме вас обирає за номером 073, ми розкриємо цю таємницю. Це номер, на який припадає мобільний оператор Lifecell, або ж Лайфсел, як його часто називають.


Отже, код 073 прив'язаний до мережі Lifecell, одного з провідних мобільних операторів України. Зараз, коли вам дзвонять із номера, який починається на 073, ви вже знаєте, що це служба зв'язку Lifecell.


Дзвінки від невідомих номерів завжди викликають цікавість і питання про те, хто ж це дзвонить та який оператор стоїть за цим номером. Ми створили корисний довідник, де ви можете знайти всі коди провідних операторів мобільного та стільникового зв'язку в Україні. Тепер, коли вам дзвонять з номера 073, ви точно знаєте, що це дзвінок від оператора Lifecell (Лайфсел).


Наша команда  старанно зібрала всі коди операторів мобільного зв'язку України для вашої зручності. Наш довідник також містить телефонні коди українських міст і надає інформацію про правила дзвінків з мобільних телефонів Lifecell на стаціонарні телефони різних міст. Ми постійно оновлюємо інформацію, щоб ви завжди могли бути в курсі змін та отримувати актуальні дані на нашому веб-сайті. 


В Україні загалом існує 99 мережевих кодів, і ця кількість розподіляється між різними операторами зв'язку. Зокрема, мобільні оператори є найактивнішими користувачами номерних ресурсів та займають значну частину з них. На сьогодні декілька провідних операторів використовують національні коди мобільного зв'язку для своїх послуг.


Наприклад, Київстар оперує п'ятьма національними кодами мобільного зв'язку, які включають 067, 068, 096, 097 і 098. МТС також використовує чотири національні коди, а саме 050, 066, 095 і 099. "Астеліт" (відомий як life:)) володіє двома кодами, 063 і 093. Інші оператори, такі як «Телесистеми України» (PEOPLEnet) (код 092), «Інтертелеком» (код 094) і «Трімоб» (код 091), також мають свої національні коди.


Важливо відзначити, що частина доступних кодів використовується для спеціальних коротких нумерацій, зокрема, для потреб аварійних і довідкових служб. Також є 27 кодів, які призначені для місцевих мереж та відповідають кількості регіонів в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повід...