Кредит онлайн на карту в Україні

 


Кредит онлайн на карту в Україні

Одним з найпопулярніших фінансових продуктів нашого часу став терміновий кредит на карту - Україна вже оцінила швидкість і простоту цього методу. Відсутність довгих перевірок, лояльність до працевлаштування і кредитної історії позичальників, можливість отримати гроші, не виходячи з дому - ці фактори приваблюють в МФО все більше нових клієнтів. Детальніше розглянули особливості такої послуги на фінансовому порталі mfo24.info

На яких умовах можна взяти кредит на карту?

Умови видачі швидких кредитів на карту в Україні залежать від конкретної МФО, а також кількості звернень до тієї чи іншої компанії.

Умови першого позики

При першому оформлені кредиту в МФО клієнт зазвичай отримує моментальний кредит онлайн на карту з обмеженим лімітом: таким чином компанії страхують себе від надмірних збитків в разі невиплати боргу. Рідше обмежується також термін кредитування.


мінімум

максимум

термін

1-5 днів

14-30 днів

ліміт

100-500 гривень

3-4 тис. Гривень

ставка

0-0,1% добових

1-2% добових

Плюсом є те, що перший кредит на картку часто можна оформити або безкоштовно, або зі знижкою - так МФО залучають нових клієнтів.

Пільговий перший онлайн кредит на карту має кілька різновидів:

 • відсотки не нараховуються в перші 3-10 днів використання позики;

 • кредит є безкоштовним в разі, якщо він не перевищує певну суму (зазвичай до 2-3 тис. гривень);

 • гроші на карту видаються безкоштовно в будь-якому випадку.

Зверніть увагу - під «безкоштовним позикою» нерідко мається на увазі, що клієнт може взяти кредит на карту зі ставкою 0,01-0,1% добових. У цьому випадку перед внесенням оплати необхідно дізнатися точну суму боргу - переплата виходить крихітною, але і вона повинна бути погашена, щоб не виникло прострочення.

Врахуйте - якщо вітальний дешевий кредит на карту не був вчасно погашений, оплата за весь період його використання може бути перерахована вже за повною ставкою.

Умови повторного позики

Типові умови:

Ставка і ряд інших нюансів залежать від того, в якій саме компанії ви вирішили взяти кредит онлайн на карту - Україна на даний момент має в своєму розпорядженні великим числом різноманітних МФО. Їх можна розділити на три умовні групи.


1-2 групи

3 група

ліміт

від 500 до 10 000 гривень

1-50 тис. Гривень

термін кредитування

від 3 до 30, іноді до 14 днів

від 1 до 36 місяців

ставка

1,5-2% добових

3-4% в місяць

Перша видає гроші в тому числі людям з дуже складною кредитною історією і без постійного джерела доходів, а її анкета складається з мінімуму пунктів. Хоча отримати онлайн кредит на карту без відмови в Україні зі 100% гарантією можна ні в одному МФО, в таких фірмах шанси доходять до 95-98%. Гроші зазвичай виплачуються без дзвінків клієнту або його контактним особам. Ризик неповернення, однак, покривається високою ставкою, а також повною відсутністю пільг.

У другій групі кредит на карту онлайн можна отримати зі знижками, при цьому багато МФО пропонують відразу кілька заохочувальних програм. Клієнт повинен мати постійний, нехай неофіційне джерело доходу, і КІ хоча б без відкритих прострочень.

Нарешті, третя група пропонує кредит онлайн на картку швидше на банківських умовах: так, термін договору може досягати двох років. У той же час вище і вимоги до клієнтів. Пільгові та акційні пропозиції зустрічаються рідко. Окрема підгрупа цієї категорії - сервіси, що видають гроші під заставу ПТС або авто.

Процентні ставки за кредитами

«Цінами» за середньостатистичний кредит онлайн Україна майже не відрізняється від зарубіжних компаній. На комісію МФО впливають:

 • особливості активів сервісу;

 • наявність фізичних офісів, величина штату;

 • категорія позики: для приватних або юридичних осіб;

 • ступінь довіри до клієнта.

Велика частина МФО пропонує швидкий кредит на карту з щоденним нарахуванням відсотків, компанії згаданої вище третьої групи - з щомісячним. При цьому і ті, й інші фірми згідно з правилами повинні вказувати річну ставку - мінімальну і максимальну, якщо вона може варіюватися. Оскільки при самостійному перекладі річної ставки в добову результати можуть відрізнятися на соту частку відсотка, при підрахунку фінальної суми оплати використовуйте метод, рекомендований безпосереднім МФО.

Приклад розрахунку: припустимо, клієнт взяв моментальний кредит онлайн на карту сумою 1 тис. Гривень на 15 днів зі ставкою 1,9% добових. В цьому випадку загальну суму до погашення можна вирахувати так 1000 + 1,9% х15 = 1 285 гривень.

Більшість МФО вносить комісію за видачу кредиту і його страховку в основну ставку, так що додаткові платежі не потрібні. Виняток можуть скласти тільки компанії, що видають гроші на відносно довгий період.

Вимоги до позичальників

В цілому вимоги МФО набагато нижче банківських, так що майже будь-який повнолітній чоловік може отримати онлайн кредит на карту. В Україні, до того ж, досить багато дуже лояльних компаній. Розглянемо докладніше перелік вимог:

громадянство України

обов'язково

прописка на території України

обов'язково; МФО, які мають офісами, також можуть видавати гроші тільки клієнтам, прописаним в місті своєї присутності

вік від 18 років

обов'язково, для деяких компаній мінімальний поріг - 20-21 рік

наявність контактного телефону

обов'язково, часто він служить логіном для входу в особистий кабінет

наявність банківської карти

необов'язково для мають офіси компаній, обов'язково для МФО, дистанційно видають експрес кредити онлайн

заставу

запитують тільки МФО, що видають гроші під заставу ПТС або авто

поручителі

зазвичай не потрібні, однак сервіс може запросити телефони контактних осіб

Які документи потрібні?

Тепер розглянемо, який пакет документів потрібен, щоб отримати кредит онлайн на банківську карту.

паспорт

строго обов'язково, звичайно може бути старого або нового зразка

ІПН

обов'язково

копія трудової книжки

зазвичай не потрібні, але їх наявність позитивно впливає на рішення щодо позики і на умови кредитування

Довідка про доходи

не вимагається, але може підвищити шанс на схвалення

ПТС, водійські права

обов'язкові тільки для МФО, що видають спеціалізовані кредити автомобілістам

Як оформити кредит не виходячи з дому?

 1. Визначте, яка саме сума і на який термін вам потрібна.

 2. Перегляньте на нашому сайті список компаній, що видають гроші онлайн в Україні і відберіть ті, чиї умови підходять вам оптимально. При необхідності використовуйте один з фільтрів.

 3. Перейдіть на сайт обраної організації. За допомогою бігунків вкажіть, на які суму і термін ви хочете взяти онлайн кредит. Зазвичай після цього ви відразу зможете побачити повну суму до оплати.

 4. Заповніть анкету: зазвичай потрібно вказати паспортні дані та ІПН, тип працевлаштування і середній заробіток, соціальний стан, іноді - кількість утриманців. Більшість МФО пропонує анкети без фото, проте в деяких випадках потрібно завантажити на сайт зображення заповнених сторінок паспорта або своє фото з документами в руці.

 5. Щоб отримати гроші в кредит на карту, вкажіть її реквізити та пройдіть процедуру верифікації за інструкцією.

Якщо перевірка виявиться успішною, ви повинні будете підписати договір в цифровому форматі. Після цього гроші надійдуть на карту.

Як отримати кредит на карту Приватбанку?

«ПриватБанк» особливо зручний для отримання грошей на карту онлайн - всі платежі в цьому випадку проходять протягом 2-3 хвилин.

Для прикріплення такої карти до аккаунту слід вказати її реквізити, а потім пройти верифікацію згідно з вказівками системи: в окремих випадках для цього потрібно ввести одноразовий код з смс, іноді - вказати на сайті суму, яка була тимчасово заморожена на рахунку.

Кредит онлайн на карту цілодобово: оформлення вночі і в вихідні дні

Бувають ситуації, коли гроші можуть знадобитися негайно: напад хвороби, поява в продажу колекційної речі, яку можуть перехопити і т. Д.

Якщо така ситуація виникла на вихідних або вночі, не забувайте, що ряд МФО готовий надати кредит онлайн на карту цілодобово - Україна в цьому не відстає від інших країн.

Під час пошуку звертайте увагу на фірми, що працюють в режимі 24/7 або автоматично перевіряючі заявки. Врахуйте: на такому сайті може бути зазначено, що служба підтримки відповідає тільки у будні в робочий час, але це не впливає безпосередньо на видачу позик.

Компанії, що видають в Україні онлайн гроші на карту цілодобово, ви знайдете на нашому сайті.

компанія

Контактні дані

Кредит від E-cash цілодобово

Адреса: 01021, г. Киев, ул. Кловський узвіз, 7А

Телефон: 80443378833

Позика на карту від Forzacredit

Адреса: м Київ, вул. В. Хвойки, д.15 / 15

Телефон: 800300770

Кредит без відмови від БистроЗайм

Адреса: 69037, г. Запорожье, ул. Незалежної України, д. 39-А, оф. 25

Телефон: 800 507 570

Кредит від Dinero 24/7

Адреса: 01021, 03035, вул. Сурикова 3А, г. Киев

Телефон: 8 067 326-22-33

Онлайн кредит від Cashinsky

Адреса: 03083, г. Киев, просп. Науки, 50

Телефон: 8 044 364-06-46

Як отримати кредит без відмови?

Клієнт, який вирішив взяти онлайн кредит на карту, може отримати відмову з наступних причин:

 • невідповідність основним вимогам МФО - відсутність українського громадянства або невідповідний вік;

 • помилки в паспортних даних або ІПН - в цьому випадку система відхилить замовлення автоматично;

 • якщо для видачі інтернет кредиту МФО запитує фотографію, до відмови призведуть сліди його обробки графічним редактором, приховане очками особа, явно невідповідність фотографії клієнта з його зображенням у паспорті;

 • спроби обдурити сервіс щодо працевлаштування і доходів;

 • недійсні контактні дані;

 • кредитний рейтинг, який не відповідає стандарту компанії.

Шанси отримати кредит на карту терміново без відмови зростуть при дотриманні наступних умов:

 • ретельно перевіряйте всі дані перед відправкою;

 • вказуйте тільки правдиві відомості, заповнюйте навіть необов'язкові поля;

 • якщо у вас були прострочення, по можливості прикріпіть до заявки додаткові документи, що свідчать про вашу платоспроможність, наприклад, скан трудової книжки.

Для виправлення КІ розумним кроком буде взяти кредит через інтернет в МФО першої групи, що видають позики майже без перевірки.

компанія

% схвалення

Онлайн позику від Moneyveo

98%

Кредит від SOS Credit

97%

Кредит без перевірок від CreditUp

94%

Позика на карту від Укрпозіка

99%

Взяти кредит від Loany

97%

Швидка обслуга

Як правило, перевірка анкети перед видачею грошей на карту онлайн займає 10-20 хвилин, в рідкісних випадках - близько години. Для постійних користувачів деяких МФО вона може бути автоматичною і проходити протягом 1-2 хвилин.

Якщо вам потрібно оформити кредит на карту терміново, при виборі МФО для подачі заявки орієнтуйтеся на наступні нюанси:

 • тип і швидкість перевірки, в ідеалі вона повинна бути автоматичною;

 • відсоток схвалень - чим він вищий, тим краще;

 • графік роботи - компанія повинна працювати на момент подання анкети.

Також отримати швидкий кредит онлайн допоможе подання заяв відразу в кілька компаній - якщо деякі відмовлять, схвалять інші.

кредитор

Термін розгляду заявки

Cashberry

від 3 хв

MyCredit

до 15 хв

Dinero

від 5 хв

Forza24

від 15 хв

ЄГроші

від 15 хв

Як взяти позику на карту на вигідних умовах?

Щоб отримати кредит онлайн з максимальною вигодою, звертайте увагу на наступні нюанси:

 • розмір ставки;

 • допустимість і складність пролонгації позики або його дострокового погашення;

 • наявність акційних пропозицій, пільги для постійних клієнтів, якщо ви плануєте користуватися сервісом надалі;

 • кількість способів оплати боргу і їх зручність.

Наш сайт пропонує величезний вибір компаній, що видають гроші в кредит онлайн на різних умовах. Завдяки зручній системі пошуку і сортування МФО за різними критеріями ви легко зможете знайти пропозиції, які підходять саме вам.

Кредит онлайн з промокодом

МФО нерідко проводять акції або розробляють програми лояльності, щоб залучити нових і утримати старих клієнтів: таким чином, знижки та заохочення взаємовигідні для обох сторін.

Пільги можуть бути наступними:

 • фіксоване зниження ставки;

 • знижки на перший, а іноді і на повторні кредити онлайн на карту (наприклад, на кожен третій займ);

 • програма лояльності, що дозволяє погасити частину відсотків або навіть тіло позики бонусними балами;

 • реферальная програма - за нових користувачів, наведених в систему, МФО можуть списувати частину боргу клієнта або навіть виплачувати йому «живі» гроші на карту онлайн - Україна по щедрості таких пропозицій помітно випереджає ряд інших країн;

 • розіграші грошей і цінних призів.

компанія

Акційна пропозиція

E-cash

Перша позика під 0,01% в день

AlexCredit

Перша позика під 0,01% в день

Forzacredit

Отримайте 30% знижку на повторний кредит

БистроЗайм

Промокод на гарантований кредит до 6000 грн під 0%

Зверніть увагу, що деякі пільги все клієнти того чи іншого сервісу отримують за замовчуванням, однак нерідкі і «секретні» акції - наприклад, видачі промокодом, які можна отримати у партнерів МФО.

У нас ви завжди можете знайти актуальні спецпропозиції різних компаній - слідкуйте за оновленнями на сайті, щоб не тільки взяти кредит онлайн на карту, але зробити це з максимальною вигодою.

Щоб використовувати промокод, виконайте наступне:

 1. Скопіюйте з нашого сайту бонусну комбінацію.

 2. Перед тим, як взяти кредит на карту онлайн, введіть код у відповідне віконце у формі замовлення.

 3. Переконайтеся, що сервіс прийняв і розпізнав комбінацію, після чого продовжуйте заповнювати заявку за інструкцією.

Як погасити кредит онлайн?

Погашення онлайн кредиту на картку частіше завжди передбачається разовим платежем в кінці терміну, проте велика частина МФО допускає в тому числі дострокову оплату - як єдиним внеском, так і частинами.

Зверніть увагу - коли клієнт заздалегідь вносить частину суми, надалі відсотки нараховуються на залишок боргу, що дозволяє знизити фінансове навантаження.

Як правило, погашати кредити в інтернеті можна:

 • в особистому кабінеті МФО або вашого банку;

 • за допомогою терміналів самообслуговування;

 • банківським переказом;

 • мобільними грошима.

Якщо МФО у своєму розпорядженні власні офісами, зазвичай вони також приймають готівку.

Що робити, якщо не виходить погасити позику вчасно?

Якщо клієнт отримав гроші в борг на карту, але виявився не в змозі своєчасно внести платіж, найчастіше він може використовувати пролонгацію: для активації послуги потрібно сплатити нараховані відсотки і іноді комісію, при цьому погашення тіла позики перенесеться на певний термін.

Також в разі серйозних фінансових труднощів ряд МФО пропонує реструктуризацію: при цьому нарахування відсотків припиняється, а борг розбивається на кілька виплат зі щадним графіком.

Окремі фірми, що пропонують оформити кредит онлайн, встановлюють автоматичний грейс-період, під час якого відсотки не нараховуються, або дають можливість одноразово безкоштовно відстрочити платіж.

Переваги та недоліки онлайн-кредитів

Як будь-яка послуга, мікропозики мають позитивні і негативні сторони.

плюси

Отже, онлайн кредити на картку в Україні мають такі переваги:

 • простота оформлення, мінімальний пакет документів;

 • лояльність до позичальників з низьким кредитним рейтингом або неофіційними працевлаштуванням;

 • дистанційне оформлення, можливість отримати кредит онлайн на карту, не виходячи з дому;

 • легкість дострокового погашення і пролонгації;

 • низький мінімальний ліміт - це дозволяє взяти гроші на карту до зарплати на побутові витрати, коли до послуг банку вдаватися недоцільно.

мінуси

Збираючись взяти кредит онлайн в Україні, будьте готові до наступних їх недоліків:

 • високі відсотки;

 • окремі МФО, як і банки, обдзвонюють контактних осіб клієнта для звірки інформації;

 • при простроченні нараховується висока пеня.

Таким чином, замовляти гроші в борг онлайн на карту в Україні найрозумніше для непередбачених або відносно невеликих витрат, а також витрат на побут.

Правове регулювання онлайн-кредитів

Ви можете без побоювань брати швидкий кредит на карту - Україна регулює діяльність цієї області законами:

 • «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг»;

 • «Про захист прав споживачів»;

 • «Про електронну комерцію» і рядом інших.

Оформляючи швидкий онлайн кредит, користувач має право заздалегідь дізнатися розмір ставки і фінальної суми оплати, а також розраховувати, що компанія збереже в таємниці його персональні дані.

Також він має право отримати терміновий онлайн кредит на карту без внеску: передоплату за таку послугу вимагають тільки шахраї. Зрозуміло, слід вибирати офіційно зареєстровані МФО - такі представлені на нашому сайті.

У разі невиплати позики:

 • на клієнта накладається пеня і / або одноразовий штраф;

 • з прив'язаною до аккаунту карти можуть автоматично списуватися гроші в рахунок сплати боргу;

 • дані передаються в Бюро кредитних історій, що ускладнює можливість в подальшому взяти кредит онлайн на картку.

Злісним неплатникам загрожує суд. Також МФО мають право передати справу колекторським організаціям.

Дисклеймер

Наш сайт зібрав повний перелік офіційно зареєстрованих і легально діючих МФО, а також розсортував їх по ряду критеріїв. Тут клієнт може:

 • знайти компанію з оптимально відповідними умовами;

 • познайомитися з особливостями різних МФО, їх достоїнствами і недоліками;

 • дізнатися про актуальні акційні пропозиції різних компаній;

 • отримувати промокодом, що забезпечують знижку чи інші пільги при замовленні.

Зверніть увагу, що наш сайт не видає гроші - але абсолютно безкоштовно допоможе вам вибрати відповідний для їх отримання сервіс.

компанія

Пропозиція

Кредит на карту від Loany

до 25 000 грн

Кредит за пару хвилин від УкрПозіка

до 23 000 долл

Позика на карту без довідок від Dinero

до 23 000 долл

Популярні питання про інтернет-позиках

➡ Чи можна оформити кредит через інтернет в декількох МФО одночасно?

Це залежить від умов тієї чи іншої компанії. Деякі з них видають позички при наявності відкритих кредитів в інших місцях.

➡ Які вимоги висувають МФО до карт для оформлення кредиту онлайн?

Для отримання кредиту за 15 хвилин на карту вона повинна бути відкритою для транзакцій в інтернеті і не призначеної для соціальних виплат. Термін її дії повинен закінчуватися не раніше, ніж через 3 місяці з моменту подачі заявки. Ряд МФО видає гроші тільки на іменні картки.

➡ Чи можу я оформити кредит онлайн на карту друга або родича?

Це категорично заборонено. Перед видачею термінових кредитів онлайн компанії запитують процедуру верифікації - клієнт повинен підтвердити, що карта належить саме йому.

➡ Якщо я візьму онлайн кредит на карту, це вплине на мою кредитну історію?

Так, мікрокредити, як і стандартні банківські позики, відображаються на КІ. Деякі люди спеціально замовляють онлайн кредит на банківську карту, щоб погасити його і підвищити свій рейтинг.

➡ Що буде, якщо я вчасно не внесу оплату за онлайн кредиту?

В цьому випадку до боргу клієнта додасться пеня. Надалі неплатника можуть притягнути до суду.

➡ Чи можна виїхати за кордон, якщо є непогашений онлайн кредит?

Здебільшого це залежить від того, чи був прострочений кредит. Відкритий, але не прострочений позику перешкодою для виїзду зазвичай не є.

➡ Чи можна взяти кредит онлайн без довідки про доходи?

Деякі МФО дійсно дають таку можливість. Щоб збільшити шанси на успіх, постарайтеся додати до стандартної заявці коментар з поясненнями обставин і, по можливості - документами, що підтверджують платоспроможність.

➡ Що робити, якщо МФО відхилило заявку на отримання кредиту на карту?

Перевірте, чи не закралися чи в анкетні дані помилка. При необхідності виправте її та спробуйте ще раз через встановлене в даній компанії час. Також можете подати заявку в іншу організацію.

➡ Чи можна видалити особисту інформацію з бази МФО, яка видадала кредит на карту?

Люди, які пропонують видалення боржників з бази МФО, є шахраями. Єдиний спосіб позбутися від боргу - повністю виплатити його.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повід...