Як оформити кредит чи картку

 

Як вибрати найкращу пропозицію

У кожному розділі зібрано програми різних банків. Вони відрізняються за ставками, лімітами, умовами видачі та обслуговування. Щоб ви змогли наочно бачити всі плюси та мінуси продукту, кожна пропозиція супроводжується докладним описом.

За зручністю ви можете відсортувати кредити та карти за ознаками:

  • за рейтингом. Першими будуть продукти, які найчастіше оформляють громадяни;
  • за сумою. Першими на сторінці відіб'ються кредити з найбільшими можливими лімітами;
  • за ставкою. Першими ви побачите найвигідніші варіанти оформлення.

Точні суми та ставки банки та МФО стандартно призначають за підсумком розгляду заявки. Ви заповните анкету, і на підставі наданих даних приймається рішення.

Як оформити кредит чи картку

Всі пропозиції, які розміщені на порталі Кредит 24, цілодобово доступні для онлайн-оформлення. Зайдіть до потрібного розділу, проаналізуйте інформацію. Якщо ви знайшли те, що потрібно, натисніть кнопку "Онлайн-заявка", ви будете переадресовані на сайт банку або МФО для оформлення.

Покроково все проходить так:

  1. Переходьте на сайт вибраного банку або МФО.
  2. Якщо це кредитний продукт, вказуєте бажаний ліміт, термін укладання договору.
  3. Переходьте на анкету клієнта, заповнюєте всі її поля та надсилаєте запит на розгляд. Найчастіше рішення приймається відразу, чекати доведеться не більше кількох хвилин.
  4. У разі схвалення ви укладаєте договір і отримуєте гроші або картку.

Якщо ви оформляєте позику у мікрофінансовій організації, гроші переведуть безпосередньо на вашу банківську картку. Її реквізити слід зазначити при оформленні.

Дебетові картки більшість банків доставляють прямо до будинку позичальнику. Якщо ви оформили кредит або кредитну картку, потрібно буде відвідати офіс для підписання договору.

Зверніть увагу, портал Кредит24 не є фінансовою організацією, не надає кредитів та карток. Ми відбираємо найкращі пропозиції банків та МФО України та розміщуємо на сайті. Після того стежимо за актуальністю інформації, регулярно оновлюємо тарифи, додаємо на майданчик нові цікаві пропозиції.

Часто задавані питання
Як отримати кредит?
На сайті Кредит24 вибираєте вкладку кредит, переходите та оформляєте. Питання будуть пишіть на електронну пошту info@credit24.net.ua
А який відсоток?
Відсоток різний. На нашому сайті представлено більше 30 фін.організацій, перейдіть до рубрик «кредитні картки», «позики онлайн», опис за відсотками в цих рубриках. А взагалі зазвичай позики до зарплати дають під 0,1-2 відсотки на день, а банки від 5 відсотків на місяць.
У вас позику чи кредит?
Сервіс спеціалізується на наданні безкоштовних послуг з підбору, порівняння, вибору найкращих умов онлайн-кредитування в Україні. На сайті є: позики, кредити, розстрочка тощо. (Подивіться за рубриками)
Яке має бути працевлаштування?
Ви можете бути офіційно працевлаштовані так і не офіційно. Довідку про доходи вимагають тільки тоді, коли ви берете велику суму готівкою. Наприклад: 200 000 грн., а якщо суми до 50 000 грн., то не важливо офіційно чи ні. Головне в анкеті вкажіть хв. 2-3 номери телефону друзів, колег, близьких.
Якщо я не віддаватиму кредит?
Краще оплачувати відсоток за кредитом завжди вчасно. Але якщо не виходить, то завжди можна зателефонувати в кол-центр банку або МФО і попередити, що зараз не можете оплатити. Всі ми люди ... Здебільшого кредитори йдуть на зустріч. Ну а найстрашніше, що з вами може статися, до вас приїдуть колектори. Борги треба віддавати вчасно, бо більше не дадуть.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повід...