Кредит на ремонт квартири в Україні: скільки грошей можна взяти в банку, і в яких випадках не варто брати позику

Із терміновими роботами по ремонту квартири найчастіше стикаються власники квартир на первинному ринку. Але якщо людина купує житло, у будь-якому разі, її фінансове становище може залишатись бажати кращого. У такому разі деякі із щасливих власників квадратних метрів звертаються за кредитом до банківських установ. Не рідко зустрічаються ті, хто придбав житло на вторинному ринку, і ситуація всередині приміщення також потребує ремонту. Сьогодні ми постараємося розібратися, як отримати кредит на ремонт квартири, які суми можуть виділяти кредитори і як не потрапити в халепу через величезні відсотки. Які умови щодо виділення кредити в Україні станом на 2022 рік? Майже завжди банки можуть дати кредит, зокрема і на ремонт житла. Якщо сума порівняно не велика (в діапазоні до 500 тис. грн.), то в такому разі кредит може бути легко виділений. Але якщо ваш ліміт перевищує вказану суму, краще скористатися банківським продуктом, метою якого є ремонт. Мова про кредит буде доречна, якщо, припустимо, сім'ї необхідно терміново заїхати в квартиру, яка потребує ремонту. Але варто враховувати, що деякі банки не поспішають надавати кредити на ремонт або встановлюють високі ставки за кредитом. 

Які вимоги до кандидата на кредит? 

Важливим є дотримання всіх вимог більшості українських банків на отримання кредиту. 
Основні вимоги такі: 

  • Вік від 23 до 65 років; 
  • Офіційний дохід кандидата – не менше ніж 10 000 грн/місяць; 
  • Застава під кредит (авто, квартира); 
Максимальні терміни кредитування становлять трохи більше 20 років. Якщо всі зазначені вимоги дотримані, швидше за все, банк схвалить видачу кредиту. В українських банках процентна ставка варіюється від 14,3 до 16,8%. Але протягом 2 років вона може зрости до 22%. Вигідними ставками під кредит можуть скористатися представники сфери IT, ставка яких становить 9-10%. 

Коли не варто брати кредит? 

Якщо ви не маєте чіткого плану, що ви плануєте робити і скільки коштів хочете витратити, краще утриматися від кредиту. Перш ніж почати ремонт, розплануйте, які етапи, і обсяги робіт ви робитимете, не забуваючи про меблі, техніку та інші елементи побуту. Без чіткого плану, ваші витрати можуть бути більшими, ніж чітко сплановані дії. Такий підхід може призвести до того, що ви швидко вичерпаєте надані кошти, і їх не вистачить. Проаналізуйте ціни на ремонтні роботи та меблі, щоб розуміти, яка сума кредиту потрібна.

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повід...