Маловідомі кредити онлайн - в МФО без відмов 24/7

На сторінці представлені мікрофінансові організації України, які видають онлайн позики на всій території країни. По кожній пропозиції вказана максимально можлива сума першого кредиту, денна відсоткова ставка, термін і мінімальний вік позичальника. Проаналізуйте список, виберіть найбільш підходящі варіанти і натисніть на кнопку "Оформити". Після цього ви потрапите на сайт організації та продовжите оформлення позики.

Перелік маловідомих МФО 24/7 в Україні, все маловідомі мікропозики, маловідомі мікрофінансові організації України в 2022/2021р.

На ряду з популярними і розкрученими мікрофінансовими компаніями, існують маловідомі МФО України, які також активно намагаються зайняти гідне місце на кредитному ринку.

Маловідомі МФО та кредити онлайн (мікрофінансові і мікрокредитні компанії) надають доступні мікрозайми, не висуваючи до позичальника занадто підвищених вимог. Простий і швидкий порядок видачі кредитних коштів робить послугу зручною і доступною для Позичальника.

Найчастіше маловідомі онлайн кредити в Україні можуть бутидуже привабливими для клієнтів, так як дуже часто можна зустріти мікрозайм під 0 відсотків. Таким чином позичальник не переплачує зайві відсотки, а повертає ту суму, яку позичив.

Всі маловідомі мікропозики України список, яких можна знайти на сторінці сайту, доступні для кожного бажаючого. Після ознайомлення умов і вибору маловідомого МФО, все, що необхідно - це виконати не складні дії на сайті компанії, заповнити онлайн заявку і отримати гроші на карту.

Як правильно і швидко вибрати кредитора

У питанні вибору мікрофінансової компанії головне відмовитися від ідеї звертатися «до першої-ліпшої». Клієнту в обов’язковому порядку необхідно звернути увагу на кілька моментів:

 • Відповідаєте ви заявленим вимогам до позичальників. Людина може не підійти за віком, місцем проживання, громадянством. Щоб не заповнювати анкети даремно, слід уважно вивчити список таких вимог на офіційному сайті. Наприклад, якщо у вас зіпсована кредитна історія, шукайте в каталозі МФО ті, які не займаються перевіркою клієнтів через БКІ або Bank ID, лояльні до рейтингу фізичної особи або пропонують послуги виправлення КІ.
 • Чи влаштовує вас процентна ставка. Вона може істотно відрізнятися, а це відіб’ється в результаті на вартості онлайн-кредиту. Навряд чи хтось бажає переплачувати. До речі, часто нові МФО надають клієнтам знижку — 0% на першу позику. Гріх не скористатися можливістю отримати умовно безкоштовну онлайн-позику.
 • Чи присутня організація в базі МФО. Незалежні портали часто формують списки і рейтинги компаній-кредиторів. Неблагополучні організації, шахрайські (включаючи фішингові) сайти в подібний список ніколи не включать.
 • Пам’ятайте, що заповнюючи анкету, ви передаєте персональну інформацію (а нерідко і фото паспорта). Щоб нею не скористалися шахраї, детально вивчайте дані про компанію, обрану для співпраці.

Легальність ринку мікрокредитування
На даний момент в українському законодавстві повністю відсутнє поняття небанківського онлайн-або оффлайн-кредитування. У законах немає поняття «мікрокредит», однак самі послуги МФО аж ніяк не можна назвати незаконними. Величезна кількість компаній спеціалізуються саме на мікропозиках. Діяльність юридичних осіб цього профілю регулюється одним із значущих правових актів, який стосується «електронної комерції».

Слід розуміти, що робота МФО також регулюється Нацбанком. Відповідальні керівники онлайн-сервісів спеціально проходили процедуру атестації, щоб ліцензувати власну діяльність. Інформацію про наявність ліцензії у невідомих МФО завжди можна перевірити у відкритих реєстрах.

Способи отримання кредиту


Більшість організацій «не заморочуються» питанням, як передати гроші клієнту, використовуючи для цих цілей персональні клієнтські банківські картки. Ще при заповненні онлайн-заявки користувачеві пропонують вказати номер власної картки будь-якого банку (оформлені на інших людей, використовувати для цих цілей заборонено). Після цього потрібно пройти процедуру її верифікації — перевірки. Під час цієї процедури компанія переконується, що:

 • Термін дії картки не вийде раніше, ніж закінчиться кредитний договір.
 • Картка справді належить користувачеві.
 • У момент подачі заявки вона знаходиться в руках її власника.

Чи можна продовжити позику


Більшість мікрофінансових організацій надають можливість продовження кредиту. Для того, щоб це зробити, необхідно:

 1. Зайти в особистий кабінет на офіційному сайті МФО.
 2. Відкрити сторінку з поточним кредитом.
 3. Вибрати функцію «Продовжити позику» або «Пролонгація».
 4. Вказати, на який термін потрібно таке продовження (або вибрати термін із запропонованих сервісом).
 5. Оплатити відсотки, нараховані за користування кредитом на поточний момент.

Терміни в особистому кабінеті зміняться автоматично. За використання пролонгації компанія не нараховує штрафних санкцій. Головне, зробити це до моменту, коли дія кредитного договору закінчиться.

Немає можливості виплачувати позику. Як уникнути проблем?

Багато хто вважає, що при виникненні складних обставин єдиним рішенням є припинення платежів. Цей варіант, як ми вже говорили, призводить до нарахування штрафів і передачі боргу колекторам. При цьому у позичальників є можливість не виплачувати мікрокредит протягом певного часу і не потрапити в число злісних неплатників. Як це можливо? МФО надають клієнтам таку послугу, як пролонгація.

Пролонгація передбачає збільшення терміну виплати без негативних наслідків. Це рішення дозволяє уникнути призначення штрафів. Для пролонгації необхідно звернутися в МФО з відповідним проханням і вказати причину, по якій ви не можете вчасно вносити платежі. Причина повинна бути поважною (хвороба, звільнення і т.д.), але, як показує практика, в більшості випадків компанії йдуть назустріч клієнтам. Потрібно враховувати, що пролонгація – послуга платна, проте відстрочка платежу є більш вигідним рішенням в порівнянні з заходами відповідальності, що застосовуються до боржників.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Який оператор 073 Україна

Український мобільний оператор life:) купив за 10 млн грн національний код 073 на додаток до наявних 063 і 093. Про це з посиланням на повід...